Підвищення енергоефективності національної економіки – концепція нової цільової програми на 2022-2026 роки

Держенергоефективності веде роботу щодо удосконалення Концепції Державної цільової економічної програми з енергоефективності та розвитку відновлюваних джерел енергії на 2022-2026 роки.
Відповідний проєкт розпорядження розроблено Держенергоефективності у зв’язку з необхідністю прийняття нової цільової програми енергоефективності на наступний п’ятирічний період на заміну існуючої програми, строк дії якої закінчується.
Ціль – створення умов для підвищення рівня енергоефективності національної економіки в частині зменшення споживання енергоресурсів та підвищення енергетичної незалежності шляхом використання місцевих видів енергетичної сировини з відновлюваних джерел енергії.
Концепція передбачає стимулювання:

  • населення до впровадження енергоефективних заходів, встановлення сонячних колекторів та теплових насосів;
  • підприємств до реалізації енергоефективних заходів;
  • розвитку ринку енергосервісу для термомодернізації на об’єктах державної та комунальної форми власності;
  • проведення санації  будівель органів державної влади та забезпечення енергетичної ефективності таких будівель на рівні не нижчому, ніж встановлено мінімальними вимогами щодо енергетичної ефективності будівель;
  • розвитку інфраструктури зарядних станцій для електромобілів;
  • розвитку біоенергетики (зокрема, виробництво електроенергії з біогазу, вирощування енергетичних рослин).

Відповідний проєкт розпорядження оприлюднено для громадського обговорення на веб-сайті Держенергоефективності: https://saee.gov.ua/uk/pressroom/3612. Пропозиції надсилати на електронну адресу ashiyan@saee.gov.ua до 11.01.2021.

Джерело: Держенергоефективності

2020-12-18T08:10:55+00:00 Грудень 18, 2020|